Móda z žurnálů , biografů i ulice 1939-1945 - Přednáška / Brandýs n / Labem  20.05.2015, Brandýs nad Labem
Móda z žurnálů , biografů i ulice 1939-1945 - Přednáška / Brandýs n / Labem 20.05.2015, Brandýs nad Labem

1:48 USAAF Bomber Pilots & Personnel (1944–1945)

USAAF Fighter pilots 1940-45 set N°2 Black Dog -F32144

VYHLÁŠKY A NAŘIZENÍ r. 1945 :: Bezirksvertretung in Schatzlar

Dámské kalhoty z růžové látky - Oblečení - Světle růžová || Růžová |  Royal-fashion.cz - online obchod s obuví
Dámské kalhoty z růžové látky - Oblečení - Světle růžová || Růžová | Royal-fashion.cz - online obchod s obuví

Vlasov postupuje na Ruzyňské letiště. Konec 2. světové války v dokumentech:  7. května 1945 — HlídacíPes.org
Vlasov postupuje na Ruzyňské letiště. Konec 2. světové války v dokumentech: 7. května 1945 — HlídacíPes.org

Soukromá válka Huga Vavrečky - Mikrohistorie z rozhraní soudobých dějin 1945-1952  - Wohlmuth Markupová Jana – Zboží Dáma
Soukromá válka Huga Vavrečky - Mikrohistorie z rozhraní soudobých dějin 1945-1952 - Wohlmuth Markupová Jana – Zboží Dáma

Vítězství s příchutí uranu. Druhá světová válka skončila porážkou Japonska  — ČT24 — Česká televize
Vítězství s příchutí uranu. Druhá světová válka skončila porážkou Japonska — ČT24 — Česká televize

KamPoMaturitě.CZ 38 9/2019 by AMOS – KamPoMaturite.cz, s.r.o. - Issuu

ČÁST 1 NĚMECKÁ ARMÁDA 1939–1945 BLITZKRIEG ... - Albatros

Vánoce roku 1945 byly skromné a mnohdy bolestné. Některé děti však poprvé  ochutnaly čokoládu — ČT24 — Česká televize
Vánoce roku 1945 byly skromné a mnohdy bolestné. Některé děti však poprvé ochutnaly čokoládu — ČT24 — Česká televize

Nejhorší žraločí útok v dějinách. Námořníci z Indianapolisu umírali po  stovkách - Deník.cz
Nejhorší žraločí útok v dějinách. Námořníci z Indianapolisu umírali po stovkách - Deník.cz

1:32 RAF Fighter pilots 1940-45 set (2 fig.) | Artur model centrum - obchod  s tradicí pro modeláře.
1:32 RAF Fighter pilots 1940-45 set (2 fig.) | Artur model centrum - obchod s tradicí pro modeláře.

F32120 1/32 Luftwaffe mechanic personnel N°4 Blackdog

Rok 1945: Vyrovnávání účtů. Případ největšího vraždění Němců se odehrál v  Postoloprtech | Plus
Rok 1945: Vyrovnávání účtů. Případ největšího vraždění Němců se odehrál v Postoloprtech | Plus